购买 SIT1602BC-21-XXS-18.432000D | SIT1602BC-21-XXS-18.432000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-XXS-18.432000D
SIT1602BC-21-XXS-18.432000D
SIT1602BC-21-XXS-18.432000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-XXS-18.432000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-XXS-18.432000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-XXS-18.432000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-XXS-18.432000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-XXS-18.432000D?
SIT9120AI-1DF-33E75.000000X SIT9120AI-1DF-33E75.000000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 7, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602AI-22-33E-12.000000G SIT1602AI-22-33E-12.000000G SiTime, OSC XO 3.3V 12MHZ, 4-SMD, No Lead, * 查看
M39003/01-6158/TR M39003/01-6158/TR Vishay Sprague, CAP TANT 0.068UF 5% 50V AXIAL, Axial, * 查看
PCF1252-0T/F4,118 PCF1252-0T/F4,118 NXP, IC VOLT DETECT W/RESET 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
24LC014T-E/MS 24LC014T-E/MS Microchip Technology, IC EEPROM 1KBIT 400KHZ 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
hotPIC18F13K22-E/SS PIC18F13K22-E/SS Microchip Technology, IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RT2010DKE0716KL RT2010DKE0716KL Yageo, RES SMD 16K OHM 0.5% 1/2W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
ERJ-S14F66R5U ERJ-S14F66R5U Panasonic Electronic Components, RES SMD 66.5 OHM 1% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
CTV07RQF-17-2SB-LC CTV07RQF-17-2SB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT, -, * 查看
ASM36DRKI-S13 ASM36DRKI-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156, -, * 查看
ECC43DTMN ECC43DTMN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-XXS-18.432000D
D# SIT1602BC-21-XXS-18.432000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-XXS-18.432000D)
SIT1602BC-21-XXS-18.432000D
D# 1473-SIT1602BC-21-XXS-18.432000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS