购买 SIT1602BC-21-XXN-38.400000G | SIT1602BC-21-XXN-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-XXN-38.400000G
SIT1602BC-21-XXN-38.400000G
SIT1602BC-21-XXN-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-XXN-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-XXN-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-XXN-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-XXN-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-XXN-38.400000G?
SIT8209AI-83-18S-166.666660T SIT8209AI-83-18S-166.666660T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
C1206C271J3GACTU C1206C271J3GACTU KEMET, CAP CER 270PF 25V NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
MAL205858152E3 MAL205858152E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
MC10EP139DW MC10EP139DW ON Semiconductor, IC CLK GEN 2/4 4/5/6 ECL 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
9T12062A6202CBHFT 9T12062A6202CBHFT Yageo, RES SMD 62K OHM 0.25% 1/8W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
TNPW0805182KBEEN TNPW0805182KBEEN Vishay Dale, RES SMD 182K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ERA-6AEB271V ERA-6AEB271V Panasonic Electronic Components, RES SMD 270 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
VI-B1K-CW-F3 VI-B1K-CW-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W, Full Brick, * 查看
VI-23B-EY VI-23B-EY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-XXN-38.400000G
D# SIT1602BC-21-XXN-38.400000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-XXN-38.400000G)
SIT1602BC-21-XXN-38.400000G
D# 1473-SIT1602BC-21-XXN-38.400000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS