购买 SIT1602BC-21-XXN-24.576000D | SIT1602BC-21-XXN-24.576000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-XXN-24.576000D
SIT1602BC-21-XXN-24.576000D
SIT1602BC-21-XXN-24.576000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-XXN-24.576000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-XXN-24.576000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-XXN-24.576000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-XXN-24.576000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-XXN-24.576000D?
1812Y5000104JXR 1812Y5000104JXR Knowles Syfer, CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
0805J063P800HQT 0805J063P800HQT Knowles Syfer, CAP CER 0.80PF 63V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
BUK1M200-50SGTD,51 BUK1M200-50SGTD,51 NXP, MOSFET N-CH 50V 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
hotMAX1488ECSD+ MAX1488ECSD+ Maxim Integrated, IC DVR RS232 QUAD 120KBPS 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
IUGN66-1-51F-30.0 IUGN66-1-51F-30.0 Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A, -, * 查看
RNC55H3701FSB14 RNC55H3701FSB14 Vishay Dale, RES 3.7K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ESQT-134-02-L-D-440 ESQT-134-02-L-D-440 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
AXE2E3466 AXE2E3466 Panasonic Electric Works, CONN HEADER .35MM 34POS SMD, -, * 查看
PT08E-14-19S(112) PT08E-14-19S(112) Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 19POS INLINE SKT RA, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-XXN-24.576000D
D# SIT1602BC-21-XXN-24.576000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-XXN-24.576000D)
SIT1602BC-21-XXN-24.576000D
D# 1473-SIT1602BC-21-XXN-24.576000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS