购买 SIT1602BC-21-XXE-66.666600D | SIT1602BC-21-XXE-66.666600D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-XXE-66.666600D
SIT1602BC-21-XXE-66.666600D
SIT1602BC-21-XXE-66.666600D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-XXE-66.666600D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-XXE-66.666600D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-XXE-66.666600D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-XXE-66.666600D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-XXE-66.666600D?
SIT8209AI-83-18S-166.666000T SIT8209AI-83-18S-166.666000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
445W35E20M00000 445W35E20M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
C4ASNBW3470A3EJ C4ASNBW3470A3EJ KEMET, CAP FILM 0.47UF 5% 1KVDC RAD 4LD, Radial - 4 Leads, * 查看
P1300GALRP P1300GALRP Littelfuse Inc., SIDACTOR BI 120V 50A DO15, DO-204AC, DO-15, Axial, * 查看
Y4027122K809T0R Y4027122K809T0R Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 122.809K OHM 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
CRCW080530K9FKEB CRCW080530K9FKEB Vishay Dale, RES SMD 30.9K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
0357181810 0357181810 Molex, LLC, CONN QC RCPT 18-20AWG 0.187, -, * 查看
1034520000 1034520000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.81MM, -, * 查看
VE-23W-CW-F1 VE-23W-CW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-XXE-66.666600D
D# SIT1602BC-21-XXE-66.666600D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-XXE-66.666600D)
SIT1602BC-21-XXE-66.666600D
D# 1473-SIT1602BC-21-XXE-66.666600D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS