购买 SIT1602BC-21-XXE-33.333300E | SIT1602BC-21-XXE-33.333300E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-XXE-33.333300E
SIT1602BC-21-XXE-33.333300E
SIT1602BC-21-XXE-33.333300E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-XXE-33.333300E Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-XXE-33.333300E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-XXE-33.333300E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-XXE-33.333300E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-XXE-33.333300E?
A273K15X7RF5TAA A273K15X7RF5TAA Vishay BC Components, CAP CER 0.027UF 50V X7R AXIAL, Axial, * 查看
CGA4F2X7R2A683M085AA CGA4F2X7R2A683M085AA TDK Corporation, CAP CER 0.068UF 100V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotAT29LV040A-15TC AT29LV040A-15TC Microchip Technology, IC FLASH 4MBIT 150NS 32TSOP, 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), * 查看
FA80486SXSF33 FA80486SXSF33 Intel, IC MPU I486 33MHZ 176TQFP, 176-TQFP, * 查看
RWR84S8201FSB12 RWR84S8201FSB12 Vishay Dale, RES 8.2K OHM 7W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RG3216P-2202-C-T5 RG3216P-2202-C-T5 Susumu, RES SMD 22K OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
514-87-500M30-001148 514-87-500M30-001148 Preci-Dip, CONN SOCKET BGA 500POS GOLD, -, * 查看
3-1105151-1 3-1105151-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONTACT H.D. CRIMP SOCKET 10AWG, -, * 查看
VI-20R-IY-F4 VI-20R-IY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-XXE-33.333300E
D# SIT1602BC-21-XXE-33.333300E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-XXE-33.333300E)
SIT1602BC-21-XXE-33.333300E
D# 1473-SIT1602BC-21-XXE-33.333300E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS