购买 SIT1602BC-21-33S-74.250000G | SIT1602BC-21-33S-74.250000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-33S-74.250000G
SIT1602BC-21-33S-74.250000G
SIT1602BC-21-33S-74.250000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-33S-74.250000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-33S-74.250000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-33S-74.250000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-33S-74.250000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-33S-74.250000G?
PRG3216P-5112-D-T5 PRG3216P-5112-D-T5 Susumu, RES SMD 51.1K OHM 1W 1206 WIDE, Wide 1206 (3216 Metric), 0612, * 查看
RMCP2512JT2K40 RMCP2512JT2K40 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 2.4K OHM 5% 2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
252B203A40TA 252B203A40TA CTS Electrocomponents, POT JOYSTICK 20K OHM, -, * 查看
HKQ0603W0N6C-T HKQ0603W0N6C-T Taiyo Yuden, FIXED IND 0.6NH 850MA 70 MOHM, 0201 (0603 Metric), * 查看
CLM-117-02-FM-D-PA CLM-117-02-FM-D-PA Samtec Inc., 1MM MICRO STRIPS, -, * 查看
1-146496-9 1-146496-9 TE Connectivity AMP Connectors, 38 MODII HDR DRST UNSHRD STKG, -, * 查看
CIR06G-20-11P-F80-T12 CIR06G-20-11P-F80-T12 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 13POS STRGHT PIN, -, * 查看
EMA10DRMT-S288 EMA10DRMT-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.125, -, * 查看
VI-JWH-IX-S VI-JWH-IX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-33S-74.250000G
D# SIT1602BC-21-33S-74.250000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-33S-74.250000G)
SIT1602BC-21-33S-74.250000G
D# 1473-SIT1602BC-21-33S-74.250000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS