购买 SIT1602BC-21-33S-62.500000G | SIT1602BC-21-33S-62.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-33S-62.500000G
SIT1602BC-21-33S-62.500000G
SIT1602BC-21-33S-62.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-33S-62.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-33S-62.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-33S-62.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-33S-62.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-33S-62.500000G?
1812Y0160102JCR 1812Y0160102JCR Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 16V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1808J0160330JFR 1808J0160330JFR Knowles Syfer, CAP CER 33PF 16V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
SSM5N15FU,LF SSM5N15FU,LF Toshiba Semiconductor and Storage, MOSFET N-CH 30V 0.1A USV, 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, * 查看
Z8F0223HH005SC Z8F0223HH005SC Zilog, IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
ELUMEETHQ8C12 ELUMEETHQ8C12 C&K, SWITCH PUSH SPDT 0.25A 50V, -, * 查看
RNC50J7002BSB14 RNC50J7002BSB14 Vishay Dale, RES 70K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
FCE17A15PC2E0 FCE17A15PC2E0 Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER, -, * 查看
RCM08DCCD-S189 RCM08DCCD-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156, -, * 查看
VYC30W-Q24-T515 VYC30W-Q24-T515 CUI Inc., CONVERTER DC/DC 30W 5V +/-15V, 7-DIP Module, * 查看
VE-J1J-MX-S VE-J1J-MX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W, Half Brick, * 查看
VI-B40-CY-B1 VI-B40-CY-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-33S-62.500000G
D# SIT1602BC-21-33S-62.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-33S-62.500000G)
SIT1602BC-21-33S-62.500000G
D# 1473-SIT1602BC-21-33S-62.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS