购买 SIT1602BC-21-33S-25.000625D | SIT1602BC-21-33S-25.000625D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-33S-25.000625D
SIT1602BC-21-33S-25.000625D
SIT1602BC-21-33S-25.000625D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-33S-25.000625D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-33S-25.000625D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-33S-25.000625D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-33S-25.000625D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-33S-25.000625D?
M39003/01-2609/TR M39003/01-2609/TR Vishay Sprague, CAP TANT 4.7UF 20% 50V AXIAL, Axial, * 查看
SK055E106ZAR SK055E106ZAR AVX Corporation, CAP CER 10UF 50V Z5U RADIAL, Radial, * 查看
08055A102FA12A 08055A102FA12A AVX Corporation, CAP CER 1000PF 50V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MAX4331ESA+ MAX4331ESA+ Maxim Integrated, IC OPAMP GP 3MHZ RRO 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
1278920000 1278920000 Weidmuller, CIR BRKR THRM 600MA 250VAC 65VDC, -, * 查看