购买 SIT1602BC-21-33N-38.400000G | SIT1602BC-21-33N-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-33N-38.400000G
SIT1602BC-21-33N-38.400000G
SIT1602BC-21-33N-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-33N-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-33N-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-33N-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-33N-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-33N-38.400000G?
SIT8208AC-21-28S-7.372800Y SIT8208AC-21-28S-7.372800Y SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 7, -, * 查看
AQ137A8R2BA1ME500 AQ137A8R2BA1ME500 AVX Corporation, CAP CER 8.2PF 500V 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
AMK105CBJ106MV-F AMK105CBJ106MV-F Taiyo Yuden, CAP CER 10UF 4V X5R 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
B43520A0128M000 B43520A0128M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 1200UF 20% 420V RADIAL, Radial, Can - 5 Lead, * 查看
hotKSP12TA KSP12TA Fairchild/ON Semiconductor, TRANS NPN DARL 20V TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads), * 查看
RL1007-33.2K-122-D1 RL1007-33.2K-122-D1 Amphenol Advanced Sensors, NTC THERMISTOR 60K OHM 10% DISC, Disc, 2.8mm Dia x 3.8mm W, * 查看
D38999/26MC35BB D38999/26MC35BB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLG HSG FMALE 22POS INLINE, -, * 查看
VI-23N-MV-F2 VI-23N-MV-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W, Full Brick, * 查看
VE-24L-CY-F1 VE-24L-CY-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-33N-38.400000G
D# SIT1602BC-21-33N-38.400000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-33N-38.400000G)
SIT1602BC-21-33N-38.400000G
D# 1473-SIT1602BC-21-33N-38.400000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS