购买 SIT1602BC-21-33E-31.250000D | SIT1602BC-21-33E-31.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-33E-31.250000D
SIT1602BC-21-33E-31.250000D
SIT1602BC-21-33E-31.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-33E-31.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-33E-31.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-33E-31.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-33E-31.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-33E-31.250000D?
SIT1602BC-81-28N-32.768000T SIT1602BC-81-28N-32.768000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
hotLP3963ESX-1.8 LP3963ESX-1.8 Texas Instruments, IC REG LIN 1.8V 3A DDPAK/TO263-5, TO-263-6, D2Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA, * 查看
S-1312C22-A4T2U3 S-1312C22-A4T2U3 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 150MA HSNT4-B, 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad, * 查看
Y078965K0000T9L Y078965K0000T9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 65K OHM 0.3W 0.01% RADIAL, Radial, * 查看
RN60C3011DRE6 RN60C3011DRE6 Vishay Dale, RES 3.01K OHM 1/4W .5% AXIAL, Axial, * 查看
RT1210WRD07140KL RT1210WRD07140KL Yageo, RES SMD 140K OHM 0.05% 1/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
RCP0505W560RJEB RCP0505W560RJEB Vishay Dale, RES SMD 560 OHM 5% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
7013 7013 Bourns Inc., INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH T/H, Radial, * 查看
310-13-142-41-001000 310-13-142-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SOCKET STRIP 42POS GOLD, -, * 查看
346-050-522-804 346-050-522-804 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.125, -, * 查看
XCL219B153FR-G XCL219B153FR-G Torex Semiconductor Ltd, 1A INDUCTOR BUILT-IN PWM STEP-DO, 8-SMD, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-33E-31.250000D
D# SIT1602BC-21-33E-31.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-33E-31.250000D)
SIT1602BC-21-33E-31.250000D
D# 1473-SIT1602BC-21-33E-31.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS