购买 SIT1602BC-21-30S-74.250000D | SIT1602BC-21-30S-74.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-30S-74.250000D
SIT1602BC-21-30S-74.250000D
SIT1602BC-21-30S-74.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-30S-74.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-30S-74.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-30S-74.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-30S-74.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-30S-74.250000D?
SIT9120AI-1C2-33S133.330000Y SIT9120AI-1C2-33S133.330000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
2220J0160225KDT 2220J0160225KDT Knowles Syfer, CAP CER 2.2UF 16V X7R 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
1808J5000103MXR 1808J5000103MXR Knowles Syfer, CAP CER 10000PF 500V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
MLP133M016EK0D MLP133M016EK0D Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 13000UF 20% 16V FLATPCK, FlatPack, Tabbed, * 查看
hotLM4892IBP LM4892IBP Texas Instruments, IC AMP AUDIO PWR 1W MONO 8USMD, 8-VFBGA, * 查看
W681512R W681512R Nuvoton Technology Corporation of America, IC VOICEBAND CODEC 5V 1CH 20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
50739071432600F 50739071432600F Dialight, PANEL INDIC INCAND 6.3V GREEN, -, * 查看
RG1608N-391-C-T5 RG1608N-391-C-T5 Susumu, RES SMD 390 OHM 0.25% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
3-147437-0 3-147437-0 TE Connectivity AMP Connectors, CONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD, -, * 查看
ESQT-112-02-G-6-375 ESQT-112-02-G-6-375 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
C702 10M008 7162 C702 10M008 7162 Amphenol Sine Systems Corp, CONN SMART CARD PUSHMATIC, -, * 查看
VE-2NP-MW-S VE-2NP-MW-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-30S-74.250000D
D# SIT1602BC-21-30S-74.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-30S-74.250000D)
SIT1602BC-21-30S-74.250000D
D# 1473-SIT1602BC-21-30S-74.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS