购买 SIT1602BC-21-30S-66.666600E | SIT1602BC-21-30S-66.666600E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-30S-66.666600E
SIT1602BC-21-30S-66.666600E
SIT1602BC-21-30S-66.666600E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-30S-66.666600E Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-30S-66.666600E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-30S-66.666600E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-30S-66.666600E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-30S-66.666600E?
IXD1209F332MR-G IXD1209F332MR-G Zilog, IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT25, SC-74A, SOT-753, * 查看
SN74BCT8373ADWRE4 SN74BCT8373ADWRE4 Texas Instruments, IC SCAN TEST DEVICE LATCH 24SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
059-0144 059-0144 Eaton, FUSE CARTRIDGE 5A 440VAC NON STD, Cartridge, Non-Standard, * 查看