购买 SIT1602BC-21-30S-62.500000E | SIT1602BC-21-30S-62.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-30S-62.500000E
SIT1602BC-21-30S-62.500000E
SIT1602BC-21-30S-62.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-30S-62.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-30S-62.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-30S-62.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-30S-62.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-30S-62.500000E?
BC449 BC449 ON Semiconductor, TRANS NPN 100V 0.3A TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), * 查看