| 零件编号 | SIT1602BC-21-30S-28.636300E |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.0V, 2 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BC-21-30S-28.636300E D# SIT1602BC-21-30S-28.636300E |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 28.6363MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-30S-28.636300E) |
SIT1602BC-21-30S-28.636300E D# 1473-SIT1602BC-21-30S-28.636300E-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS |