购买 SIT1602BC-21-30E-38.400000G | SIT1602BC-21-30E-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-30E-38.400000G
SIT1602BC-21-30E-38.400000G
SIT1602BC-21-30E-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-30E-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-30E-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-30E-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-30E-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-30E-38.400000G?
SIT8209AI-3F-33E-166.666000X SIT8209AI-3F-33E-166.666000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SIT8208AI-81-28S-35.840000X SIT8208AI-81-28S-35.840000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
SIT8209AI-22-18S-133.300000Y SIT8209AI-22-18S-133.300000Y SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
UBT1J220MPD1TD UBT1J220MPD1TD Nichicon, CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL, Radial, Can, * 查看
728-15946 728-15946 Carling Technologies, HDWR LOCKING RING 15/32, -, * 查看
MCW0406MD4120BP100 MCW0406MD4120BP100 Vishay Beyschlag, RES SMD 412 OHM 1/4W 0604 WIDE, Wide 0604 (1610 Metric), 0406, * 查看
RER40F4R32MC02 RER40F4R32MC02 Vishay Dale, RES CHAS MNT 4.32 OHM 1% 5W, Axial, Box, * 查看
ESQT-115-02-F-Q-350 ESQT-115-02-F-Q-350 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
801-87-032-10-003101 801-87-032-10-003101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL, -, * 查看
342-026-527-202 342-026-527-202 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100, -, * 查看
OKDY-T/40-W12-001-C OKDY-T/40-W12-001-C Murata Power Solutions Inc., DC/DC CONVERTER 0.6-3.3V 132W, 20-SMD Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-30E-38.400000G
D# SIT1602BC-21-30E-38.400000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-30E-38.400000G)
SIT1602BC-21-30E-38.400000G
D# 1473-SIT1602BC-21-30E-38.400000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS