购买 SIT1602BC-21-30E-38.400000D | SIT1602BC-21-30E-38.400000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-30E-38.400000D
SIT1602BC-21-30E-38.400000D
SIT1602BC-21-30E-38.400000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-30E-38.400000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-30E-38.400000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-30E-38.400000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-30E-38.400000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-30E-38.400000D?
C320C331K3G5TA C320C331K3G5TA KEMET, CAP CER RAD 330PF 25V C0G 10%, -, * 查看
LAR2W391MELB50 LAR2W391MELB50 Nichicon, CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
WHS2-2R2JA25 WHS2-2R2JA25 TT Electronics/Welwyn, RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RN60C2802FB14 RN60C2802FB14 Vishay Dale, RES 28K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RMCF0805FG165R RMCF0805FG165R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 165 OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-30E-38.400000D
D# SIT1602BC-21-30E-38.400000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-30E-38.400000D)
SIT1602BC-21-30E-38.400000D
D# 1473-SIT1602BC-21-30E-38.400000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS