购买 SIT1602BC-21-30E-33.333300D | SIT1602BC-21-30E-33.333300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-30E-33.333300D
SIT1602BC-21-30E-33.333300D
SIT1602BC-21-30E-33.333300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-30E-33.333300D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-30E-33.333300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-30E-33.333300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-30E-33.333300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-30E-33.333300D?
SIT8209AC-22-33E-148.351648Y SIT8209AC-22-33E-148.351648Y SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SIT1602BI-23-30N-33.333000E SIT1602BI-23-30N-33.333000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
SIT1602BC-13-25E-66.666600D SIT1602BC-13-25E-66.666600D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
CD4ED510JO3F CD4ED510JO3F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP MICA 51PF 5% 500V RADIAL, Radial, * 查看
1206J1000391KFR 1206J1000391KFR Knowles Syfer, CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
C324C221K3G5TA C324C221K3G5TA KEMET, CAP CER RAD 220PF 25V C0G 10%, -, * 查看
hotSN74SSTV16857DGGR SN74SSTV16857DGGR Texas Instruments, IC REG BUFFER 14-BIT 48-TSSOP, 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width), * 查看
Y09430R25000D9L Y09430R25000D9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 0.25 OHM 10W 0.5% RADIAL, Radial - 4 Leads, * 查看
1437522-8 1437522-8 TE Connectivity AMP Connectors, STAMPED PIN, -, * 查看
M83723/74R1610N M83723/74R1610N Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-30E-33.333300D
D# SIT1602BC-21-30E-33.333300D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-30E-33.333300D)
SIT1602BC-21-30E-33.333300D
D# 1473-SIT1602BC-21-30E-33.333300D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS