购买 SIT1602BC-21-28S-62.500000D | SIT1602BC-21-28S-62.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-28S-62.500000D
SIT1602BC-21-28S-62.500000D
SIT1602BC-21-28S-62.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-28S-62.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-28S-62.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-28S-62.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-28S-62.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-28S-62.500000D?
SIT1602BC-11-28N-66.000000E SIT1602BC-11-28N-66.000000E SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
SIT1602BI-13-28N-19.200000E SIT1602BI-13-28N-19.200000E SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
hotS2J-13-F S2J-13-F Diodes Incorporated, DIODE GEN PURP 600V 1.5A SMB, DO-214AA, SMB, * 查看