购买 SIT1602BC-21-28S-40.500000D | SIT1602BC-21-28S-40.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-28S-40.500000D
SIT1602BC-21-28S-40.500000D
SIT1602BC-21-28S-40.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 4
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-28S-40.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-28S-40.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-28S-40.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-28S-40.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-28S-40.500000D?
EMVK100ADA330ME55G EMVK100ADA330ME55G United Chemi-Con, CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
MAL210265681E3 MAL210265681E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 680UF 20% 350V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
B41858E8477M8 B41858E8477M8 EPCOS (TDK), CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotMAX892LEUA+T MAX892LEUA+T Maxim Integrated, IC SW P-CH HS 8-UMAX, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
Y162822R0000C9W Y162822R0000C9W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 22 OHM 0.25% 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RMCF2010FT3K57 RMCF2010FT3K57 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 3.57K OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
hotAXH010A0G AXH010A0G GE Critical Power, DC/DC CONVERTER 2.5V 10A 25W, 11-SIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-28S-40.500000D
D# SIT1602BC-21-28S-40.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-28S-40.500000D)
SIT1602BC-21-28S-40.500000D
D# 1473-SIT1602BC-21-28S-40.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS