购买 SIT1602BC-21-28N-35.840000G | SIT1602BC-21-28N-35.840000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-28N-35.840000G
SIT1602BC-21-28N-35.840000G
SIT1602BC-21-28N-35.840000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-28N-35.840000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-28N-35.840000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-28N-35.840000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-28N-35.840000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-28N-35.840000G?
TD-12.200MCD-T TD-12.200MCD-T TXC CORPORATION, OSC MEMS 12.20MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
BZT55B8V2 L0G BZT55B8V2 L0G Taiwan Semiconductor Corporation, DIODE, ZENER, 8.2V, 500MW, 2%, Q, SOD-80 Variant, * 查看
SN74BCT29854DW SN74BCT29854DW Texas Instruments, IC TRANSCEIVER 1-9BIT 24SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
483-TC-G11-J25-5A 483-TC-G11-J25-5A E-T-A, CIR BRKR THRM 5A 115VAC 28VDC, -, * 查看
0395438318 0395438318 Molex, LLC, 5MM EUROBLOCK PC 45 BLK 18POS, -, * 查看
0395105004 0395105004 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM, -, * 查看