购买 SIT1602BC-21-28N-32.768000D | SIT1602BC-21-28N-32.768000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-28N-32.768000D
SIT1602BC-21-28N-32.768000D
SIT1602BC-21-28N-32.768000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-28N-32.768000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-28N-32.768000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-28N-32.768000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-28N-32.768000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-28N-32.768000D?
DME1W8P2K DME1W8P2K Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 8.2UF 10% 100VDC RADIAL, Radial, * 查看
B43041A2226M B43041A2226M EPCOS (TDK), CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL, Radial, Can, * 查看
B41851A9108M000 B41851A9108M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL, Radial, Can, * 查看
766163680GP 766163680GP CTS Resistor Products, RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
4816P-T01-223 4816P-T01-223 Bourns Inc., RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC, 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), * 查看
RMCF0805FTR787 RMCF0805FTR787 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 0.787 OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
520987-2 520987-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT HSG 0.25 4POS NATURAL, -, * 查看
RCC65DCSH RCC65DCSH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-28N-32.768000D
D# SIT1602BC-21-28N-32.768000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-28N-32.768000D)
SIT1602BC-21-28N-32.768000D
D# 1473-SIT1602BC-21-28N-32.768000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS