购买 SIT1602BC-21-25S-40.500000D | SIT1602BC-21-25S-40.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-25S-40.500000D
SIT1602BC-21-25S-40.500000D
SIT1602BC-21-25S-40.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-25S-40.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-25S-40.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-25S-40.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-25S-40.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-25S-40.500000D?
SIT3907AI-DF-33NM-10.000000T SIT3907AI-DF-33NM-10.000000T SiTime, OSC DCXO 10.0000MHZ LVCMOS LVTTL, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT9120AI-2D1-XXE133.333330T SIT9120AI-2D1-XXE133.333330T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
M39003/01-3128H M39003/01-3128H Vishay Sprague, CAP TANT 2.7UF 10% 75V AXIAL, Axial, * 查看
CGA3E2C0G1H102J080AD CGA3E2C0G1H102J080AD TDK Corporation, CAP CER 1000PF 50V C0G 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CPW055R100JE14 CPW055R100JE14 Vishay Dale, RES 5.1 OHM 5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
Y08504R70000F0W Y08504R70000F0W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 4.7 OHM 1/2W 2516 WIDE, Wide 2516 (6440 Metric), 1625, * 查看
CA3102E36-11SB CA3102E36-11SB ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 48 POS BOX MNT W/SKTS, -, * 查看
ECA49DCAH ECA49DCAH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.125, -, * 查看
GCA06DRMH-S288 GCA06DRMH-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125, -, * 查看
VI-JV4-IY-F1 VI-JV4-IY-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-25S-40.500000D
D# SIT1602BC-21-25S-40.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-25S-40.500000D)
SIT1602BC-21-25S-40.500000D
D# 1473-SIT1602BC-21-25S-40.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS