购买 SIT1602BC-21-25S-33.333330G | SIT1602BC-21-25S-33.333330G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-25S-33.333330G
SIT1602BC-21-25S-33.333330G
SIT1602BC-21-25S-33.333330G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-25S-33.333330G Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-25S-33.333330G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-25S-33.333330G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-25S-33.333330G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-25S-33.333330G?
SIT8208AI-2F-33E-25.000000T SIT8208AI-2F-33E-25.000000T SiTime, OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
VJ0805D3R3BXXAJ VJ0805D3R3BXXAJ Vishay Vitramon, CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
H4210RBDA H4210RBDA TE Connectivity Passive Product, RES 210 OHM 1/2W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
830-80-004-20-001101 830-80-004-20-001101 Preci-Dip, CONN HDR 4POS 2MM T/H R/A, -, * 查看