购买 SIT1602BC-21-25S-33.333330E | SIT1602BC-21-25S-33.333330E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-25S-33.333330E
SIT1602BC-21-25S-33.333330E
SIT1602BC-21-25S-33.333330E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-25S-33.333330E Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-25S-33.333330E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-25S-33.333330E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-25S-33.333330E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-25S-33.333330E?
SIT8209AC-23-28S-133.333000X SIT8209AC-23-28S-133.333000X SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
195D226X9035R2T 195D226X9035R2T Vishay Sprague, CAP TANT 22UF 35V 10% 2824, 2824 (7260 Metric), * 查看
BFC237352274 BFC237352274 Vishay BC Components, CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL, Radial, * 查看
1210J1003P90DFR 1210J1003P90DFR Knowles Syfer, CAP CER 3.9PF 100V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
MC5616 MC5616 Microsemi Corporation, DIODE FAST REC S-PKG, S, Axial, * 查看
hotBD3871FS-E2 BD3871FS-E2 Rohm Semiconductor, IC SOUND PROCESSOR SSOP-A24 TR, 24-SOP (0.213", 5.40mm Width), * 查看
V420LS7PX2855 V420LS7PX2855 Littelfuse Inc., VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM, Disc 7mm, * 查看
2-1825955-1 2-1825955-1 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V, -, * 查看
0936014417 0936014417 Molex, LLC, CONN HOOD TOP ENTRY SZ32B PG42, -, * 查看
D38999/26WH53HD D38999/26WH53HD TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-25S-33.333330E
D# SIT1602BC-21-25S-33.333330E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-25S-33.333330E)