购买 SIT1602BC-21-25S-33.333300G | SIT1602BC-21-25S-33.333300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-25S-33.333300G
SIT1602BC-21-25S-33.333300G
SIT1602BC-21-25S-33.333300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-25S-33.333300G Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-25S-33.333300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-25S-33.333300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-25S-33.333300G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-25S-33.333300G?
SIT8209AIY22-25E-125.000000T SIT8209AIY22-25E-125.000000T SiTime, OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS TTL, 4-SMD, No Lead, * 查看
VJ0805D3R3BXXAJ VJ0805D3R3BXXAJ Vishay Vitramon, CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MCP6V82-E/MS MCP6V82-E/MS Microchip Technology, DUAL ZERO DRIFT OP AMP E TEMP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
hotTSOP75256WTR TSOP75256WTR Vishay Semiconductor Opto Division, MOD IR RCVR 56KHZ SIDE VIEW, -, * 查看
5-147377-7 5-147377-7 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 80POS DUAL SMD GOLD, -, * 查看
830-80-004-20-001101 830-80-004-20-001101 Preci-Dip, CONN HDR 4POS 2MM T/H R/A, -, * 查看