购买 SIT1602BC-21-25E-3.570000G | SIT1602BC-21-25E-3.570000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-25E-3.570000G
SIT1602BC-21-25E-3.570000G
SIT1602BC-21-25E-3.570000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-25E-3.570000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-25E-3.570000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-25E-3.570000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-25E-3.570000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-25E-3.570000G?
SIT1602BI-11-25E-24.576000G SIT1602BI-11-25E-24.576000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
VJ0805D2R4DXBAP VJ0805D2R4DXBAP Vishay Vitramon, CAP CER 2.4PF 100V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotAD8842ARZ-REEL AD8842ARZ-REEL Analog Devices Inc., IC DAC 8BIT OCTAL 24SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
V150LA2PX1347 V150LA2PX1347 Littelfuse Inc., VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM, Disc 7mm, * 查看
U25SYZGE U25SYZGE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看
84AB1-103 84AB1-103 Grayhill Inc., SWITCH KEYPAD 12 KEY 0.01A 24V, -, * 查看
A018304 A018304 APEM Inc., 16MM INDUSTRIAL CONTROL, -, * 查看
RT0603WRD071K07L RT0603WRD071K07L Yageo, RES SMD 1.07K OHM 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
929838-01-27 929838-01-27 3M, CONN HEADER 54POS R/A DUAL .100", -, * 查看
1301490094 1301490094 Molex Connector Corporation, PWR ENT RCPT NEMA5-15 PNL SCREW, -, * 查看
RBA40DCBH RBA40DCBH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.125, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-25E-3.570000G
D# SIT1602BC-21-25E-3.570000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-25E-3.570000G)
SIT1602BC-21-25E-3.570000G
D# 1473-SIT1602BC-21-25E-3.570000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS