购买 SIT1602BC-21-25E-3.570000E | SIT1602BC-21-25E-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-25E-3.570000E
SIT1602BC-21-25E-3.570000E
SIT1602BC-21-25E-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-25E-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-25E-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-25E-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-25E-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-25E-3.570000E?
TPMD227K010R0035 TPMD227K010R0035 AVX Corporation, CAP TANT 220UF 10V 10% 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
MKP383227063JCM2B0 MKP383227063JCM2B0 Vishay BC Components, CAP FILM 2700PF 5% 630VDC RADIAL, Radial, * 查看
25VXG5600MEFC22X35 25VXG5600MEFC22X35 Rubycon, CAP ALUM 5600UF 20% 25V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotMMSZ4706 MMSZ4706 Fairchild/ON Semiconductor, DIODE ZENER 19V 500MW SOD123, SOD-123, * 查看
Y16071R00000G3W Y16071R00000G3W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 1 OHM 2% 1/2W 2516 WIDE, Wide 2516 (6440 Metric), 1625, * 查看
RCL12181K43FKEK RCL12181K43FKEK Vishay Dale, RES SMD 1.43K OHM 1W 1812 WIDE, Wide 1812 (4532 Metric), 1218, * 查看
VL0852510000G VL0852510000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5.08MM, -, * 查看
VI-B0N-IY-F1 VI-B0N-IY-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W, Full Brick, * 查看
R2S12-243.3-R R2S12-243.3-R Recom Power, CONV DC/DC 2W 24VIN 3.3VOUT SMD, 12-SMD Module, 10 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-25E-3.570000E
D# SIT1602BC-21-25E-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-25E-3.570000E)
SIT1602BC-21-25E-3.570000E
D# 1473-SIT1602BC-21-25E-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS