购买 SIT1602BC-21-18E-35.840000E | SIT1602BC-21-18E-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-21-18E-35.840000E
SIT1602BC-21-18E-35.840000E
SIT1602BC-21-18E-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-21-18E-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-21-18E-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-21-18E-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-21-18E-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-21-18E-35.840000E?
501MCD-ABAF 501MCD-ABAF Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.7V-3.6V EN/DS, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT8209AC-2F-25S-166.666660T SIT8209AC-2F-25S-166.666660T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
C2012NP02A332J125AA C2012NP02A332J125AA TDK Corporation, CAP CER 3300PF 100V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
JANTXV2N6849U JANTXV2N6849U Microsemi Corporation, MOSFET P-CH 100V 6.5A, 18-BQFN Exposed Pad, * 查看
LTC1272-8ACSW#PBF LTC1272-8ACSW#PBF Linear Technology, IC A/D CONV 12BIT SAMPLNG 24SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
E213SYCBE E213SYCBE C&K, SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V, -, * 查看
110-102 110-102 SPEC Sensors, LLC, SENSOR GAS CO ANALOG CUR MOD, -, * 查看
RNC60H1151BSRE6 RNC60H1151BSRE6 Vishay Dale, RES 1.15K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
TSW-148-06-T-D TSW-148-06-T-D Samtec Inc., CONN HEADER 96POS .100" DL TIN, -, * 查看
SJT00RT-18-35S SJT00RT-18-35S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 66POS WALL MNT SCKT, -, * 查看
MPP-1100-50-DS-1GX9 MPP-1100-50-DS-1GX9 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-21-18E-35.840000E
D# SIT1602BC-21-18E-35.840000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-21-18E-35.840000E)
SIT1602BC-21-18E-35.840000E
D# 1473-SIT1602BC-21-18E-35.840000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS