购买 SIT1602BC-13-XXS-62.500000G | SIT1602BC-13-XXS-62.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-XXS-62.500000G
SIT1602BC-13-XXS-62.500000G
SIT1602BC-13-XXS-62.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-XXS-62.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-XXS-62.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-XXS-62.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-XXS-62.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-XXS-62.500000G?
EEU-ED2C151S EEU-ED2C151S Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL, Radial, Can, * 查看
JANTX1N4100-1 JANTX1N4100-1 Aeroflex Metelics, Division of MACOM, DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35, DO-204AH, DO-35, Axial, * 查看
PMEG4010BEV,115 PMEG4010BEV,115 Nexperia USA Inc., DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOT666, SOT-563, SOT-666, * 查看
TC07VUA713 TC07VUA713 Microchip Technology, IC TEMP SENSR 3V PROGBL 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
RMCF0402FT9K09 RMCF0402FT9K09 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 9.09K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
P1167.333NL P1167.333NL Pulse Electronics Power, FIXED IND 33UH 1.1A 170 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
D38999/20WG41PCL D38999/20WG41PCL Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT, -, * 查看
VE-B1P-MV VE-B1P-MV Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W, Full Brick, * 查看
XCL220B303FR-G XCL220B303FR-G Torex Semiconductor Ltd, 1A INDUCTOR BUILT-IN PWM/PFM AUT, 8-SMD, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-13-XXS-62.500000G
D# SIT1602BC-13-XXS-62.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-XXS-62.500000G)
SIT1602BC-13-XXS-62.500000G
D# 1473-SIT1602BC-13-XXS-62.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS