购买 SIT1602BC-13-33S-66.660000G | SIT1602BC-13-33S-66.660000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-33S-66.660000G
SIT1602BC-13-33S-66.660000G
SIT1602BC-13-33S-66.660000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-33S-66.660000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-33S-66.660000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-33S-66.660000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-33S-66.660000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-33S-66.660000G?
GRM1555C2A680JA01D GRM1555C2A680JA01D Murata, CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
hotMJW21195G MJW21195G ON Semiconductor, TRANS PNP 250V 16A TO247, TO-247-3, * 查看
U13L3HZQE2 U13L3HZQE2 C&K, SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V, -, * 查看
7101J2AME1 7101J2AME1 C&K, SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V, -, * 查看
RR01JR24TB RR01JR24TB TE Connectivity Passive Product, RES 0.24 OHM 1W 5% AXIAL, Axial, * 查看
2283634 2283634 Phoenix Contact, INTERFACE MOD DSUB MALE 37POS, -, * 查看
ACB24DHNT ACB24DHNT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-13-33S-66.660000G
D# SIT1602BC-13-33S-66.660000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-33S-66.660000G)
SIT1602BC-13-33S-66.660000G
D# 1473-SIT1602BC-13-33S-66.660000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS