购买 SIT1602BC-13-33N-7.372800E | SIT1602BC-13-33N-7.372800E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-33N-7.372800E
SIT1602BC-13-33N-7.372800E
SIT1602BC-13-33N-7.372800E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-33N-7.372800E Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-33N-7.372800E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-33N-7.372800E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-33N-7.372800E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-33N-7.372800E?
1111J6300181KQT 1111J6300181KQT Knowles Syfer, CAP CER 180PF 630V C0G/NP0 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
VS-ST330S04P1 VS-ST330S04P1 Vishay Semiconductor Diodes Division, SCR 400V 520A TO-118, TO-209AE, TO-118-4, Stud, * 查看
XC6119N35ANR-G XC6119N35ANR-G Torex Semiconductor Ltd, IC VOLT DET TIME DLY 3.5V SSOT-2, SC-82, * 查看
MT47H64M16HR-25E IT:G TR MT47H64M16HR-25E IT:G TR Micron Technology Inc., IC SDRAM 1GBIT 400MHZ 84FBGA, 84-TFBGA, * 查看
P5020NXN7TNB P5020NXN7TNB NXP, IC MPU Q OR IQ 2.0GHZ 1295FCBGA, 1295-BBGA, FCBGA, * 查看
CT33001N020 CT33001N020 APEM Inc., SWITCH TOGGLE SPST-NO 10A 125V, -, * 查看
RLR32C7500FMRSL RLR32C7500FMRSL Vishay Dale, RES 750 OHM 1% 1W AXIAL, Axial, * 查看
TNPW2512332KBETG TNPW2512332KBETG Vishay Dale, RES SMD 332K OHM 0.1% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RCS06032K80FKEA RCS06032K80FKEA Vishay Dale, RES SMD 2.8K OHM 1% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
HCC12DRXS HCC12DRXS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100, -, * 查看
VE-J1L-EY-S VE-J1L-EY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-13-33N-7.372800E
D# SIT1602BC-13-33N-7.372800E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-33N-7.372800E)
SIT1602BC-13-33N-7.372800E
D# 1473-SIT1602BC-13-33N-7.372800E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS