购买 SIT1602BC-13-33E-77.760000G | SIT1602BC-13-33E-77.760000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-33E-77.760000G
SIT1602BC-13-33E-77.760000G
SIT1602BC-13-33E-77.760000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-33E-77.760000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-33E-77.760000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-33E-77.760000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-33E-77.760000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-33E-77.760000G?
ECQ-E2183JF ECQ-E2183JF Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.018UF 5% 250VDC RAD, Radial, * 查看
1812Y2K00271JCR 1812Y2K00271JCR Knowles Syfer, CAP CER 270PF 2KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
S-80821CNY-Z2-U S-80821CNY-Z2-U SII Semiconductor Corporation, IC VOLT DETECTOR 2.1V TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads), * 查看
TL3240F100B TL3240F100B E-Switch, SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, -, * 查看
RNC55K1540FPRE6 RNC55K1540FPRE6 Vishay Dale, RES 154 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RCP0505B33R0JED RCP0505B33R0JED Vishay Dale, RES SMD 33 OHM 5% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
RT0402FRD071K87L RT0402FRD071K87L Yageo, RES SMD 1.87K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
DF1B-5P-2.5DSA(01) DF1B-5P-2.5DSA(01) Hirose Electric Co Ltd, CONN HEADER 5POS 2.5MM STR GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-13-33E-77.760000G
D# SIT1602BC-13-33E-77.760000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-33E-77.760000G)
SIT1602BC-13-33E-77.760000G
D# 1473-SIT1602BC-13-33E-77.760000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS