购买 SIT1602BC-13-30S-38.400000E | SIT1602BC-13-30S-38.400000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-30S-38.400000E
SIT1602BC-13-30S-38.400000E
SIT1602BC-13-30S-38.400000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-30S-38.400000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-30S-38.400000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-30S-38.400000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-30S-38.400000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-30S-38.400000E?
hotMAX1940EEE+T MAX1940EEE+T Maxim Integrated, IC SW USB TRPL 16-QSOP, 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
0395210014 0395210014 Molex, LLC, TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM, -, * 查看