购买 SIT1602BC-13-30S-37.500000D | SIT1602BC-13-30S-37.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-30S-37.500000D
SIT1602BC-13-30S-37.500000D
SIT1602BC-13-30S-37.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-30S-37.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-30S-37.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-30S-37.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-30S-37.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-30S-37.500000D?
DSC1123AI2-233.0000T DSC1123AI2-233.0000T Microchip Technology, OSC MEMS 233.000MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, Exposed Pad, * 查看
L60030M1SQ L60030M1SQ Littelfuse Inc., FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS, -, * 查看
7103K2ZGE 7103K2ZGE C&K, SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V, -, * 查看
CMF657R2300FKEK CMF657R2300FKEK Vishay Dale, RES 7.23 OHM 1.5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RG3216N-76R8-W-T1 RG3216N-76R8-W-T1 Susumu, RES SMD 76.8 OHM 0.05% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RNCF0603DTC215K RNCF0603DTC215K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 215K OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1-146482-6 1-146482-6 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 16POS STACKNG 15GOLD, -, * 查看
VI-2N2-IV-F3 VI-2N2-IV-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W, Full Brick, * 查看
V375A5T400BG2 V375A5T400BG2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-13-30S-37.500000D
D# SIT1602BC-13-30S-37.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-30S-37.500000D)
SIT1602BC-13-30S-37.500000D
D# 1473-SIT1602BC-13-30S-37.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS