| 零件编号 | SIT1602BC-13-30S-19.200000G |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BC-13-30S-19.200000G D# SIT1602BC-13-30S-19.200000G |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 19.2MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-30S-19.200000G) |
SIT1602BC-13-30S-19.200000G D# 1473-SIT1602BC-13-30S-19.200000G-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS |