购买 SIT1602BC-13-30E-33.330000G | SIT1602BC-13-30E-33.330000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-30E-33.330000G
SIT1602BC-13-30E-33.330000G
SIT1602BC-13-30E-33.330000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-30E-33.330000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-30E-33.330000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-30E-33.330000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-30E-33.330000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-30E-33.330000G?
DSC557-0344SE1 DSC557-0344SE1 Microchip Technology, OSC MEMS 100.000MHZ HCSLLVDS SMD, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
SIT8208AI-G3-18S-74.175824X SIT8208AI-G3-18S-74.175824X SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
1330R-40K 1330R-40K API Delevan Inc., FIXED IND 6.8UH 185MA 2 OHM SMD, 2-SMD, * 查看