购买 SIT1602BC-13-25S-32.768000G | SIT1602BC-13-25S-32.768000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-25S-32.768000G
SIT1602BC-13-25S-32.768000G
SIT1602BC-13-25S-32.768000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-25S-32.768000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-25S-32.768000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-25S-32.768000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-25S-32.768000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-25S-32.768000G?
TAP156K016DTW TAP156K016DTW AVX Corporation, CAP TANT 15UF 16V 10% RADIAL, Radial, * 查看
1812J2000393KXR 1812J2000393KXR Knowles Syfer, CAP CER 0.039UF 200V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
DEHR33F182KN7A DEHR33F182KN7A Murata, CAP CER 1800PF 3.15KV RADIAL, Radial, Disc, * 查看
hotTC1412EOA TC1412EOA Microchip Technology, IC MOSFET DVR 2A HS INV 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
PIC16LF1718-E/SS PIC16LF1718-E/SS Microchip Technology, IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP, 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RNC50J5110FSRSL RNC50J5110FSRSL Vishay Dale, RES 511 OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RC0603FR-0753R6L RC0603FR-0753R6L Yageo, RES SMD 53.6 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RBB09DHRT RBB09DHRT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 18POS 0.050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-13-25S-32.768000G
D# SIT1602BC-13-25S-32.768000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-25S-32.768000G)
SIT1602BC-13-25S-32.768000G
D# 1473-SIT1602BC-13-25S-32.768000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS