购买 SIT1602BC-13-25E-72.000000D | SIT1602BC-13-25E-72.000000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-25E-72.000000D
SIT1602BC-13-25E-72.000000D
SIT1602BC-13-25E-72.000000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-25E-72.000000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-25E-72.000000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-25E-72.000000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-25E-72.000000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-25E-72.000000D?
SIT8208AI-33-18E-77.760000Y SIT8208AI-33-18E-77.760000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
TZB4Z100BB10B00 TZB4Z100BB10B00 Murata, CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD, -, * 查看
1210Y0500683KDR 1210Y0500683KDR Knowles Syfer, CAP CER 0.068UF 50V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
601D357G050GJ2 601D357G050GJ2 Vishay Sprague, CAP ALUM 350UF 50V AXIAL, Axial, Can, * 查看
RWR89S18R2FMBSL RWR89S18R2FMBSL Vishay Dale, RES 18.2 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
BKT-167-01-F-V-P BKT-167-01-F-V-P Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
D38999/24FB98PN-LC D38999/24FB98PN-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MNT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-13-25E-72.000000D
D# SIT1602BC-13-25E-72.000000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 72MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-25E-72.000000D)
SIT1602BC-13-25E-72.000000D
D# 1473-SIT1602BC-13-25E-72.000000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 72.0000MHZ H/LV-CMOS