购买 SIT1602BC-13-18S-35.840000E | SIT1602BC-13-18S-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-18S-35.840000E
SIT1602BC-13-18S-35.840000E
SIT1602BC-13-18S-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-18S-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-18S-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-18S-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-18S-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-18S-35.840000E?
636L3I077M76000 636L3I077M76000 CTS-Frequency Controls, OSC XO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1812J0630183JDT 1812J0630183JDT Knowles Syfer, CAP CER 0.018UF 63V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1808J2000470JCT 1808J2000470JCT Knowles Syfer, CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
XC17S10XLVO8C XC17S10XLVO8C Xilinx Inc., IC 3V PROM SER 10K 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotTB0720H-13-F TB0720H-13-F Diodes Incorporated, TSPD BIDIRECT 100A 65V SMB, DO-214AA, SMB, * 查看
CP001047R00KB143 CP001047R00KB143 Vishay Dale, RES 47 OHM 10W 10% AXIAL, Axial, * 查看
67045-040LF 67045-040LF Amphenol FCI, LOW PROFILE STRAIN RELIEF 40POS, -, * 查看
0764501107 0764501107 Molex, LLC, IMPACT RAM 2X10 OPEN SN, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-13-18S-35.840000E
D# SIT1602BC-13-18S-35.840000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-18S-35.840000E)
SIT1602BC-13-18S-35.840000E
D# 1473-SIT1602BC-13-18S-35.840000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS