购买 SIT1602BC-12-XXS-66.666600E | SIT1602BC-12-XXS-66.666600E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-XXS-66.666600E
SIT1602BC-12-XXS-66.666600E
SIT1602BC-12-XXS-66.666600E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-XXS-66.666600E Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-XXS-66.666600E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-XXS-66.666600E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-XXS-66.666600E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-XXS-66.666600E?
SIT8208AC-G1-25S-32.768000X SIT8208AC-G1-25S-32.768000X SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
CA052X473K5RAC3123 CA052X473K5RAC3123 KEMET, CAP ARRAY 0.047UF 50V X7R 0508, 0508 (1220 Metric), * 查看
DBL156G C1G DBL156G C1G Taiwan Semiconductor Corporation, BRIDGE RECTIFIER, STANDARD, 1.5A, 4-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RWR81N2R61FSB12 RWR81N2R61FSB12 Vishay Dale, RES 2.61 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNF12FTC294R RNF12FTC294R Stackpole Electronics Inc., RES 294 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
SRN3015TA-1R5Y SRN3015TA-1R5Y Bourns Inc., FIXED IND 1.5UH 2A 40 MOHM SMD, 1212 (3030 Metric), * 查看
CA3102E24-19SB109 CA3102E24-19SB109 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 12 POS BOX MNT W/SKTS, -, * 查看
MI-27Y-IV-F3 MI-27Y-IV-F3 Vicor Corporation, CONVRT DC/DC 165VIN 3.3VOUT 99W, Full Brick, * 查看
V300B2T100BG V300B2T100BG Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 100W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-XXS-66.666600E
D# SIT1602BC-12-XXS-66.666600E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-XXS-66.666600E)
SIT1602BC-12-XXS-66.666600E
D# 1473-SIT1602BC-12-XXS-66.666600E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS