购买 SIT1602BC-12-XXS-66.666000G | SIT1602BC-12-XXS-66.666000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-XXS-66.666000G
SIT1602BC-12-XXS-66.666000G
SIT1602BC-12-XXS-66.666000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-XXS-66.666000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-XXS-66.666000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-XXS-66.666000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-XXS-66.666000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-XXS-66.666000G?
SIT8918BA-11-XXE-24.000000E SIT8918BA-11-XXE-24.000000E SiTime, OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SR145C104KAT SR145C104KAT AVX Corporation, CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
W24-RMSA-M W24-RMSA-M Inventek Systems, ANTENNA WIFI 2.4GHZ SMA MALE RA, -, * 查看
RLR05C1100FSBSL RLR05C1100FSBSL Vishay Dale, RES 110 OHM 1% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
RVC2512JT15R0 RVC2512JT15R0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 15 OHM 5% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
MCU08050D1101BP100 MCU08050D1101BP100 Vishay Beyschlag, RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
10115091-00E-60DLF 10115091-00E-60DLF Amphenol FCI, XCEDE HD 2W 4PVH 8 COL, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-XXS-66.666000G
D# SIT1602BC-12-XXS-66.666000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-XXS-66.666000G)
SIT1602BC-12-XXS-66.666000G
D# 1473-SIT1602BC-12-XXS-66.666000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS