购买 SIT1602BC-12-XXS-33.300000D | SIT1602BC-12-XXS-33.300000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-XXS-33.300000D
SIT1602BC-12-XXS-33.300000D
SIT1602BC-12-XXS-33.300000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-XXS-33.300000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-XXS-33.300000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-XXS-33.300000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-XXS-33.300000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-XXS-33.300000D?
TH3A474K025C8500 TH3A474K025C8500 Vishay Sprague, CAP TANT 0.47UF 25V 10% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ALS71A364QT063 ALS71A364QT063 KEMET, CAP ALUM 360000UF 20% 63V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
400VXG470MEFCSN35X40 400VXG470MEFCSN35X40 Rubycon, CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
RLR07C37R4FSB14 RLR07C37R4FSB14 Vishay Dale, RES 37.4 OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
M55342H12B3E40RWS M55342H12B3E40RWS Vishay Dale, RES SMD 3.4K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RT1206DRE075K6L RT1206DRE075K6L Yageo, RES SMD 5.6K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ACT90WE99SN ACT90WE99SN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 23POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
MS27508E18F53PB MS27508E18F53PB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 53POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
C48-16R10Y5P9-406 C48-16R10Y5P9-406 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG HSNG MALE 5POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-XXS-33.300000D
D# SIT1602BC-12-XXS-33.300000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-XXS-33.300000D)
SIT1602BC-12-XXS-33.300000D
D# 1473-SIT1602BC-12-XXS-33.300000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS