购买 SIT1602BC-12-XXS-28.636300G | SIT1602BC-12-XXS-28.636300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-XXS-28.636300G
SIT1602BC-12-XXS-28.636300G
SIT1602BC-12-XXS-28.636300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-XXS-28.636300G Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-XXS-28.636300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-XXS-28.636300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-XXS-28.636300G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-XXS-28.636300G?
BFC237522562 BFC237522562 Vishay BC Components, CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL, Radial, * 查看
hotLMB10S-TP LMB10S-TP Micro Commercial Co, DIODE BRIDGE 1000V 1A LMBS-1, 4-SMD, Gull Wing, * 查看
ROV07-511K-S-2 ROV07-511K-S-2 Littelfuse Inc., VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM, Disc 7mm, * 查看
RNR50H1000FSRE6 RNR50H1000FSRE6 Vishay Dale, RES 100 OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RG1005N-2151-P-T1 RG1005N-2151-P-T1 Susumu, RES SMD 2.15K OHM 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
CRCW040282K5FKED CRCW040282K5FKED Vishay Dale, RES SMD 82.5K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
302-S101 302-S101 On Shore Technology Inc., CONN HEADER VERT 10POS GOLD, -, * 查看
GSC49DRTH GSC49DRTH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100, -, * 查看
ESM18DRUI ESM18DRUI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-XXS-28.636300G
D# SIT1602BC-12-XXS-28.636300G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-XXS-28.636300G)
SIT1602BC-12-XXS-28.636300G
D# 1473-SIT1602BC-12-XXS-28.636300G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS