购买 SIT1602BC-12-33S-74.250000D | SIT1602BC-12-33S-74.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-33S-74.250000D
SIT1602BC-12-33S-74.250000D
SIT1602BC-12-33S-74.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-33S-74.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-33S-74.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-33S-74.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-33S-74.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-33S-74.250000D?
SIT1602BI-73-33E-66.666000D SIT1602BI-73-33E-66.666000D SiTime, -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
C323C681GAG5TA C323C681GAG5TA KEMET, CAP CER 680PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
IPB093N04LGATMA1 IPB093N04LGATMA1 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 40V 50A TO263-3, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
19500800001 19500800001 Littelfuse Inc., FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm, * 查看