购买 SIT1602BC-12-33S-66.666660D | SIT1602BC-12-33S-66.666660D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-33S-66.666660D
SIT1602BC-12-33S-66.666660D
SIT1602BC-12-33S-66.666660D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-33S-66.666660D Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-33S-66.666660D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-33S-66.666660D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-33S-66.666660D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-33S-66.666660D?
1812Y5000272GCR 1812Y5000272GCR Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 500V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
BC637_J35Z BC637_J35Z Fairchild/ON Semiconductor, TRANS NPN 60V 1A TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads), * 查看