购买 SIT1602BC-12-33N-77.760000G | SIT1602BC-12-33N-77.760000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-33N-77.760000G
SIT1602BC-12-33N-77.760000G
SIT1602BC-12-33N-77.760000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-33N-77.760000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-33N-77.760000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-33N-77.760000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-33N-77.760000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-33N-77.760000G?
SIT8208AI-GF-18S-66.660000Y SIT8208AI-GF-18S-66.660000Y SiTime, -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
1825J0250684KXR 1825J0250684KXR Knowles Syfer, CAP CER 0.68UF 25V X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
0505J0503P00DQT 0505J0503P00DQT Knowles Syfer, CAP CER 3PF 50V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
KSD1417TU KSD1417TU Fairchild/ON Semiconductor, TRANS NPN DARL 60V 7A TO-220F, TO-220-3 Full Pack, * 查看
H8590KBCA H8590KBCA TE Connectivity Passive Product, RES 590K OHM 1/4W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
OSTHG031080 OSTHG031080 On Shore Technology Inc., CONN TERM BLOCK 3POS 10MM, -, * 查看
1845031 1845031 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 3.81MM, -, * 查看
EHT-106-01-S-D-SM-P EHT-106-01-S-D-SM-P Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
1-6450360-0 1-6450360-0 TE Connectivity AMP Connectors, MBXL R/A RCPT 2P+1ACP+8S+7HDP, -, * 查看
ROL-0515S/HP ROL-0515S/HP Recom Power, CONV DC/DC 0.50W 05VIN 15VOUT, 4-SIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-33N-77.760000G
D# SIT1602BC-12-33N-77.760000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-33N-77.760000G)
SIT1602BC-12-33N-77.760000G
D# 1473-SIT1602BC-12-33N-77.760000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS