购买 SIT1602BC-12-33N-3.570000E | SIT1602BC-12-33N-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-33N-3.570000E
SIT1602BC-12-33N-3.570000E
SIT1602BC-12-33N-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-33N-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-33N-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-33N-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-33N-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-33N-3.570000E?
CKR24BR274KS CKR24BR274KS AVX Corporation, CAP CER 0.27UF 50V RADIAL, 2-DIP, * 查看
1210J0630272FCT 1210J0630272FCT Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
0805Y0160332JDT 0805Y0160332JDT Knowles Syfer, CAP CER 3300PF 16V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
LC5548LD LC5548LD Sanken, IC LED DRIVER OFFL SWITCHER 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
843004AGI-04LF 843004AGI-04LF IDT, Integrated Device Technology Inc, IC SYNTHESIZER LVPECL 24-TSSOP, 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
0FLU011.M 0FLU011.M Littelfuse Inc., FUSE CRTRDGE 11A 1KVAC/DC NONSTD, Cartridge, Non-Standard, * 查看
CF14GT1K60 CF14GT1K60 Stackpole Electronics Inc., RES 1.6K OHM 1/4W 2% AXIAL, Axial, * 查看
1731120194 1731120194 Molex, LLC, FCT TERM HFREQ RA PC RCPT 75 OHM, -, * 查看
TV06DZ-23-35B TV06DZ-23-35B Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 100POS INLIN, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-33N-3.570000E
D# SIT1602BC-12-33N-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-33N-3.570000E)
SIT1602BC-12-33N-3.570000E
D# 1473-SIT1602BC-12-33N-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS