购买 SIT1602BC-12-33E-35.840000G | SIT1602BC-12-33E-35.840000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-33E-35.840000G
SIT1602BC-12-33E-35.840000G
SIT1602BC-12-33E-35.840000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-33E-35.840000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-33E-35.840000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-33E-35.840000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-33E-35.840000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-33E-35.840000G?
4540N121J103LE 4540N121J103LE Knowles Novacap, CAP RADIAL 4540,120PF,10KV, 5%,C, Radial, * 查看
S-1137A2K-I6T2U S-1137A2K-I6T2U SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 300MA SNT6A, 6-SMD, Flat Leads, * 查看
HL2-L-DC24V-F HL2-L-DC24V-F Panasonic Electric Works, HL2 RELAY 2 FORM C 24VDC, -, * 查看
H8732RFDA H8732RFDA TE Connectivity Passive Product, RES 732 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW0402931RFKED CRCW0402931RFKED Vishay Dale, RES SMD 931 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
CIR00G2-14S-7S-F80-T12 CIR00G2-14S-7S-F80-T12 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 3POS PNL MNT SKT, -, * 查看
C091 61G007 130 2 C091 61G007 130 2 Amphenol Sine Systems Corp, CONN RCPT 7POS PANEL MNT TH SKT, -, * 查看
HMC40DRXH-S734 HMC40DRXH-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100, -, * 查看
ECA36DRYS-S13 ECA36DRYS-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.125, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-33E-35.840000G
D# SIT1602BC-12-33E-35.840000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-33E-35.840000G)
SIT1602BC-12-33E-35.840000G
D# 1473-SIT1602BC-12-33E-35.840000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS