购买 SIT1602BC-12-33E-32.768000D | SIT1602BC-12-33E-32.768000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-33E-32.768000D
SIT1602BC-12-33E-32.768000D
SIT1602BC-12-33E-32.768000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-33E-32.768000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-33E-32.768000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-33E-32.768000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-33E-32.768000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-33E-32.768000D?
C350C224K2G5TA C350C224K2G5TA KEMET, CAP CER RAD 220NF 200V C0G 10%, -, * 查看
0603Y0250331KDT 0603Y0250331KDT Knowles Syfer, CAP CER 330PF 25V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
BAS40XY,115 BAS40XY,115 Nexperia USA Inc., DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V 6TSSOP, 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, * 查看
hotSN74AHC125DR SN74AHC125DR Texas Instruments, IC BUS BUFFER TRI-ST QD 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
P51-500-S-L-I36-5V-000-000 P51-500-S-L-I36-5V-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 500PSIS M10 5V 36", Cylinder, * 查看
95J200E 95J200E Ohmite, RES 200 OHM 5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RLR05C6040FPRSL RLR05C6040FPRSL Vishay Dale, RES 604 OHM 1% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
PHP00805E69R8BBT1 PHP00805E69R8BBT1 Vishay Thin Film, RES SMD 69.8 OHM 0.1% 5/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
PC123XNYSZ0F PC123XNYSZ0F Sharp Microelectronics, OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP, 4-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
315-87-115-41-003101 315-87-115-41-003101 Preci-Dip, PCB SKT LOW PRO SINGLE ROW 15POS, -, * 查看
V150A24T400B V150A24T400B Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-33E-32.768000D
D# SIT1602BC-12-33E-32.768000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-33E-32.768000D)
SIT1602BC-12-33E-32.768000D
D# 1473-SIT1602BC-12-33E-32.768000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS