购买 SIT1602BC-12-30S-33.333330E | SIT1602BC-12-30S-33.333330E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-30S-33.333330E
SIT1602BC-12-30S-33.333330E
SIT1602BC-12-30S-33.333330E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-30S-33.333330E Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-30S-33.333330E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-30S-33.333330E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-30S-33.333330E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-30S-33.333330E?
C0805C100M5GACTU C0805C100M5GACTU KEMET, CAP CER 10PF 50V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CC0805MRX7R9BB102 CC0805MRX7R9BB102 Yageo, CAP CER 1000PF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
BZD27C120PHMTG BZD27C120PHMTG Taiwan Semiconductor Corporation, DIODE, ZENER, 120V, 1000MW, %, A, DO-219AB, * 查看
CS230008-CZZR CS230008-CZZR Cirrus Logic Inc., IC CLK MULT INTERNAL LCO 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
RN55C4421BB14 RN55C4421BB14 Vishay Dale, RES 4.42K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
D55342K07B3B01RT3 D55342K07B3B01RT3 Vishay Dale, RES SMD 3.01K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RCWE0402R820FKEA RCWE0402R820FKEA Vishay Dale, RES SMD 0.82 OHM 1% 1/8W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
CRCW040217R8FKTD CRCW040217R8FKTD Vishay Dale, RES SMD 17.8 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
5-1761613-5 5-1761613-5 TE Connectivity AMP Connectors, CONN ARRAY FEMALE 104POS SMD, -, * 查看
CTVPS00RF-11-2JB CTVPS00RF-11-2JB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/20SC4PCLC D38999/20SC4PCLC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-30S-33.333330E
D# SIT1602BC-12-30S-33.333330E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-30S-33.333330E)